Наша практика

Перелік основних послуг, які може гарантувати Компанія для забезпечення безпеки інвестиційного бізнесу:

 1. 1) надання консультацій щодо безпеки залучення інвестицій та реалізації інвестиційних проектів;
  2) вивчення окремих сфер інвестиційної діяльності в цілях безпеки;
  3) організація постійних та оперативних заходів щодо захисту інвестицій, бізнесу в цілому, власності та відповідних осіб;
  4) допомога у вирішенні конфліктних питань з державними чиновниками чи будь-якими особами;
  5) постійна підтримка підприємницької діяльності, з контролем безпеки;
  6) аналіз безпеки підприємницької діяльності;
  7) захист комерційної таємниці;
  8) захист інформаційних комунікацій;
  9) контроль товарних запасів;
  10) фізичний захист персоналу та об’єктів;
  11) перевірка та контроль персоналу;
  12) перевірка підрядників (фізичних та юридичних осіб);
  13) виявлення загроз поточній діяльності;
  14) оцінка безпеки перспективної діяльності;
  15) налагодження комунікації та взаємодії з органами влади, керівництвом та правоохоронними та контролюючими органами.

Кримінальна юриспруденція

Адвокат Волик Василь Анатолійович

Адвокат Волик Василь Анатолійович у 2001 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури) за спеціальністю «Правознавство».

Cтаж роботи в юриспруденції понад 20 років.

Із липня 2001 по жовтень 2019 рік працював на різних прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури України. Неодноразово заохочувався керівництвом Генеральної прокурори України.

У 2020 році розпочав власну адвокатську діяльність. Серед пріоритетних напрямів є здійснення належного захисту й представництва прав та законних інтересів клієнта на стадіях досудового розслідування та судового розгляду в кримінальних проваджень.

Здійснюємо кваліфіковану правничу допомогу задля того, щоб жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу, і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Забезпечуємо компетентний захист від кримінального переслідування на всіх стадія кримінального процесу. Наші адвокати спеціалізуються на кримінальному праві та процесі і здійснюють захист на стадії досудового розслідування до вручення підозри; забезпечують захист підозрюваного на стадії досудового розслідування; здійснюють представництво інтересів потерпілого; проводять участь при розгляді провадження в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

Запорукою успіху при наданні компетентної правничої допомоги спрямованої на захист інтересів клієнта є:

– попередній аналіз ризиків притягнення до кримінально-правової відповідальності при здійсненні господарської діяльності;

– компетентний захист від кримінального переслідування з боку правоохоронців;

– представництво і захист клієнта від неправомірного тиску з боку правоохоронців під час проведення слідчо (розшукових) дій в Національній поліції України, НАБУ, СБУ, ДБР та інших;

– проведення аудитів, експертиз, слідчих дій за ініціативою сторони захисту.

Ми професіонали в забезпеченні правової допомоги при обранні запобіжний заходів, накладенні арештів на майно, екстрадиції учасників. Комплексно супроводжуємо кримінальні провадження, що знаходяться у підслідності Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України.

Міжнародне право

юрист-міжнародник Пузирко Володимир Михайлович

Надзвичайний і Повноважний посланник першого класу, юрист-міжнародник Володимир Михайлович Пузирко у 1993 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, юридичний факультет, спеціалізація — адвокатура, міжнародне право. У 2001 — Женевський центр політики безпеки (Швейцарія) (Geneva Centre for Security Policy (GCSP)). Володіє англійськоюрумунською та польською мовами.

Працював на посадах  Постійного представництва України при Раді Європи, Головного юридичного радника МЗС України, Генерального консула України в Стамбулі, Представника України при Організації Чорноморського економічного співробітництва  

Надзвичайний і Повноважний посланник першого класу.

Забезпечуємо представництво інтересів іноземних компаній та інвесторів в економічному та юридичному просторі України. Виконуємо делеговані повноваження в державних органах влади.

Наші юристи мають практичний досвід в роботі з бюрократичним апаратом та супроводженні бізнесу в «екстремальних умовах». Спеціалізуються на міжнародному напрямку ведення бізнес-переговорів та трансакцій. Ми комплексно супроводжуємо створення компаній в Україні, реєстрацію авторських та інтелектуальних прав, отримання дозвільної документації, набір персоналу, страховку, управління активами із-за кордону, аудит та фінансову звітність. 

 Розуміючи мету та відповідальність у вказаній сфері діяльності, ми працюємо задля:

 • сприянню  розвитку гарних відносин наших клієнтів з іншими компаніями, установами, організаціями, розширенню економічних, торговельних, науково-технічних та гуманітарних зв’язків;
 • користувалися в повному обсязі всіма правами, наданими законодавством України;
 • відновлення потенційно порушених прав юридичних осіб і громадян на території України та в межах її міжнародної юрисдикції;
 • надання допомоги та інформування нерезидентів України про зміни в законодавстві, що можуть негативно вплинути на ведення торгівлі та бізнесу;
 • здійснення представництва доти, поки особи, яких представляють, не призначать своїх уповноважених або не візьмуть на себе захист своїх прав та інтересів;
 • стежимо та захищаємо наших клієнтів, щоб відносно них, у разі взяття під варту (арешту) чи затримання за підозрою у вчиненні злочину, чи підданого іншим заходам, які обмежують свободу, або відбуваючого покарання у вигляді позбавлення волі, а так само підданого іншим заходам судового або адміністративного впливу, було дотримано законодавства держави перебування і договорів, укладених Україною з цією державою, та міжнародних договорів, учасниками яких є Україна і держава перебування;
 • проведення нотаріальних дій, консульської легалізації та оформлення міграційних документів;
 • надання у повному обсязі власникам торгівельних, пасажирських морських і повітряних суден та представникам таких компаній прав та імунітетів відповідно до законодавства держави перебування і міжнародних договорів.

Ми швидко орієнтуємося в різної складності питаннях та надаємо комплексну правову консультацію, вживаємо заходи юридичного представництва для досягнення успіху наших клієнтів.

Аграрний напрямок

Адвокат Фостій Віктор Степанович

Адвокат Фостій Віктор Степанович, який має право на заняття адвокатською діяльністю на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 4525/10 від 28.04.2011 року, керівник Аграрного напрямку.

Ми ретельно супроводжуємо всі види правових операцій із землею, арго продуктами та сільськогосподарською технікою для забезпечення наших клієнтів від фінансового шахрайства, недобросовісних партнерів та незаконного впливу правоохоронних органів. Адвокати компанії унеможливлюють незаконний арешт майна, його можливу передачу на зберігання стороннім особам чи АРМА; ми моделюємо та аналізуємо кроки на випередження задля уникнення рейдерських посягань чи крадіжки майна. Спеціалісти з багаторічним досвідом застосовують свою практику для усунення слабких місць, протиріччя між топ менеджерами і власниками (ключовими акціонерами), некерованої кредиторської заборгованості, неефективного використання та доступності належних підприємству земельних ділянок та інших об’єктів. Супроводжуємо проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері використання та охорони земель.

 

Ми пропонуємо створення та адміністрування системи комплексного захисту Ваших корпоративних прав та інформації, проведення моніторингу зовнішніх загроз та загальний юридичний (за необхідності фізичний) супровід підприємства. 

Маючи об’єкти «обслуговування» по різним регіонам країни, ‒ нам потрібно три години аби представники нашої команди могли б приїхати до Вас для максимального забезпечення законності.

Претензійно-позовний напрямок

Експерт-юрисконсульт Хорунжий Сергій Миколайович

Експерт-юрисконсульт Хорунжий Сергій Миколайович
Керівник напрямку претензійної та позовної діяльності
Судово-представницька діяльність захисту інтересів

Експерт-юрисконсульт Хорунжий Сергій Миколайович, 2001 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого  за спеціальністю «Правознавство». Cтаж роботи в юриспруденції понад 20 років, із них по напрямку претензійної та позовної діяльності понад 15 років.

В умовах формування механізму ринкових відносин, в  Україні відбувається розвиток вільного підприємництва, пов’язаний з  виникненням та  необхідністю вирішення складних правових проблем. Усі ділові взаємовідносини між суб’єктами ринку регламентуються законодавством і умовами, передбаченими відповідним договором. Успіх будь-якого комерційного заходу або операції залежить не тільки від того, як складено й оформлено угоду, а й головним чином – як сторони виконують взяті на себе договірні зобов’язання. Саме тому господарська діяльність підприємства неможлива без правової роботи в  напрямку захисту прав та  законних інтересів діяльності підприємництва.

Застосування інструментів претензійно-позовної діяльності сприяє захисту, супроводженню веденню бізнесу, здійснення інвестування у будь-які проекти. 

Фаховий консалтинг господарського, цивільного, адміністративного «лобі» надає підприємництву «вільно відчувати свободу та безпеку господарських операцій».

Використання інституту забезпечення позовів у вказаному судочинстві дозволить виконанню дійсних намір сторін у спорі.