Кримінальна юриспруденція

Адвокат Волик Василь Анатолійович

Адвокат Волик Василь Анатолійович у 2001 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури) за спеціальністю «Правознавство».

Cтаж роботи в юриспруденції понад 20 років.

Із липня 2001 по жовтень 2019 рік працював на різних прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури України. Неодноразово заохочувався керівництвом Генеральної прокурори України.

У 2020 році розпочав власну адвокатську діяльність. Серед пріоритетних напрямів є здійснення належного захисту й представництва прав та законних інтересів клієнта на стадіях досудового розслідування та судового розгляду в кримінальних проваджень.

Здійснюємо кваліфіковану правничу допомогу задля того, щоб жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу, і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Забезпечуємо компетентний захист від кримінального переслідування на всіх стадія кримінального процесу. Наші адвокати спеціалізуються на кримінальному праві та процесі і здійснюють захист на стадії досудового розслідування до вручення підозри; забезпечують захист підозрюваного на стадії досудового розслідування; здійснюють представництво інтересів потерпілого; проводять участь при розгляді провадження в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції.

Запорукою успіху при наданні компетентної правничої допомоги спрямованої на захист інтересів клієнта є:

– попередній аналіз ризиків притягнення до кримінально-правової відповідальності при здійсненні господарської діяльності;

– компетентний захист від кримінального переслідування з боку правоохоронців;

– представництво і захист клієнта від неправомірного тиску з боку правоохоронців під час проведення слідчо (розшукових) дій в Національній поліції України, НАБУ, СБУ, ДБР та інших;

– проведення аудитів, експертиз, слідчих дій за ініціативою сторони захисту.

Ми професіонали в забезпеченні правової допомоги при обранні запобіжний заходів, накладенні арештів на майно, екстрадиції учасників. Комплексно супроводжуємо кримінальні провадження, що знаходяться у підслідності Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України.